KONST / Litografier / Färglitografi 14776096
nr 1477 6096
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 53/2050, daterad 97. Färglitografi, bildmått: 20x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x35 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:58:08
100 kr
150 kr
250 kr